x 
Twój koszyk jest pusty

Aby zamówić przewodnik prosimy zalogować się do księgarni.

O nas

 

 

Nazywamy się Aśka i Bartek jesteśmy parą od tak dawna że już najstarsi indianie nie pamiętają od kiedy:) Pochodzimy z woj. lubuskiego i północnej Wielkopolski. Od wielu lat z pasją zwiedzamy Polskę i Europę przeważnie własnym autem, które stało się już częścią naszej rodziny, tak jak i nasz kochany labrador - Wolter - który jest z nami od przeszło 7 lat:) 

Zajmujemy się pisaniem i wydawaniem przewodników po polskich miastach. Już dawno brak był tego typu wydawnictw w Polsce wobec czego zajeliśmy się tworzeniem publikacji, które oprowadzą Was po mniej znanych, nie zawsze popularnych rejonach Polski. A że jesteśmy turystami wymagającymi toteż przewodniki pisane przez nas są rzetelne, dokładne i co najważniejsze obszerne. Bo miasto to nie tylko jego centrum ale również obrzeża - odleglejsze dzielnice, gdzie nierzadko znajdziecie naprawdę ciekawe i inspirujące miejsca. 

Z racji tego, że oprócz podróżowania i poznawania nowych miejsc mamy stałe prace obszar o którym piszemy jest zawężony do województw Polski zachodniej i południowo-zachodniej.

Przewodniki z logo kochammiasta.pl pokażą Wam nie takie miasto jakie jest reklamowane ale takie, jakie jest naprawdę. W naszych przewodnikach zajdziecie do pięknych, wymuskanych i iskrzących tysiącami reklam centrów miast ale także do dzielnic zapomnianych, niekiedy owianych nutą tajemniczości i niebezpieczeństwa. Tylko w moich przewodnikach poznacie robotnicze dzielnice, stare zakłady, zapomniane pomniki i peryferyjne osiedla, o których milczą ogólnopolskie portale turystyczne i przewodniki. 

            Z naszymi przewodnikami zajdziecie w każden fragment miasta, poczujecie je i dotkniecie. Wszystko po to, żebyście mogli powiedzieć "poznałem/łam dobrze miasto".

peu1