x 
Twój koszyk jest pusty

Dlaczego my?

Dlaczego Drogi Turysto miałbyś się zaciekawić naszymi przewodnikami? Ano z kilku powodów:

1. Miastami zajmujemy się od przeszło 25 lat i znamy je jak własną kieszeń

2. W każdym z opisywanych miast byliśmy przynajmniej kilkukrotnie a w niektórych liczba wizyt dawno przekroczyła już dwucyfrową liczbę.

3. Każdy nawet najmniejszy budynek jest dla nas istotny, dlatego sprawdzam jaką funkcję pełnił, czy jest zabytkowy a jeśli tak to go opisujemy

4. Sami chodzimy po trasach które układamy dlatego nie ma mowy o jakichś niedociągnięciach (no chyba że przysłowiowa literówka, co w natłoku prac jest normalne)

5. Wszystkie obiekty staramy sie skrupulatnie opisać i obfotografować (co wiąże się czasem z przygodami zwłaszcza jeśli fotografowany obiekt jest w gestii Wojska bądź zakładu przemysłowego)

6. Przewodniki które piszemy oprowadzają po miastach mniej znanych, z rzadka odwiedzanych więc literatura o nich jest skąpa.

7. Kupując nasze przewodniki macie pewność, że są unikatowe i tworzone dzięki pasji dwóch Obieżykrajów, którzy podróże kochają ponad wszystko:)

8. Każdy z naszych przewodników jest dokładnie przemyślany i pisany jest dla osób dla których zwykłe "Top10" danego miasta jest niewystarczające

9. Przewodniki z logo "kocham miasta" powstają całkowicie w Polsce, w polskiej drukarni.

10.Mając nasz przewodnik w ręku macie pewność że "Dobrze poznacie miasto"